Для майбутніх першокласників

Інформація щодо прийому дітей до перших класів у 2021 році

Шановні батьки майбутніх першокласників! Сьогодні по всій країні діють обмежувальні заходи! Розуміємо ваші хвилювання, але здоров’я наших дітей вартує більшого!

Управлінням освіти Херсонської міської ради визначено терміни подання документів для зарахування дітей до першого класу 2021/2022 навчального року.

Ураховуючи регламент санітарно-епідеміологічної безпеки та продовження карантину, цьогоріч 26 квітня визначено днем початку приймання заяв від батьків дітей або осіб, які їх замінюють, про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти м. Херсон.

Прийом відповідних документів про зарахування дітей триватиме з 26 квітня до 31 травня 2021 року.

Керуючись Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-227 від 05 квітня 2019 року.

Для зарахування до1-х класів необхідно надати:

• заяву про зарахування;
  • копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

Нагадуємо, що першочергово до 1 класу зараховуються діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу загальної середньої освіти підтверджене, тому для реалізації такого права потрібно обов'язково надати документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування відповідного закладу, згідно рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 15.05.2018 року №169.

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради

площа Ганнібала

Гмирьова

Потьомкінська

Хірурга Вороного

Миколаївське шосе

Пугачова

просп. Ушакова

46 – 60 (парна сторона)

67 – 81 (непарна сторона)

пров. Козацький

пров. Пугачова

пров. Черкаський

повністю

Заяви приймаються за попередньою домовленістю з дотриманням карантинних обмежень.

Телефон для довідок : +38(050)5526480