Відпочинок у таборі "Ластівка"

Кожного року пришкільний табір «Ластівка» збирає дітей, які планують весело та корисно провести перші дні літніх канікул. З першого дня роботи табору ми занурюємось у особливу атмосферу творчої взаємодії, невимушеного спілкування. Кожного дня наші діти відвідують численні музеї та парки міста, історичні місця, виставкові зали, бібліотеки, підприємства, спортивні клуби та розважальні центри.

Знайомство з невідомим фактами історії міста, об’єктами культурної спадщини, видатними Херсонцями сприяє вихованню шанобливого ставлення до Батьківщини.

Щоденна позитивно налаштовуючи ранкова зарядка, численні спортивні змагання з виїздом до гідропарку, розвивають фізичні якості, вміння ефективно взаємодіяти, дарують позитивні емоції усім учасникам та вболівальникам, а переможцям – приємні сюрпризи.

Щоденні заняття з керівниками гуртка іноземної мови сприяють поглибленню отриманих під час навчального року знань, розвивають інтерес та допитливість, позбавляють дітей мовних бар'єрів та комплексів. Граючись, змагаючись у спеціально відведеному кабінеті, діти позбуваються емоційної напруги від навчання, а тому з легкістю засвоюють навіть невідомий раніше матеріал, із задоволенням спілкуються з носіями англійської та німецької мови.

Харчування дітей у пришкільному таборі Ластівка якісне та різноманітне, суворо контролюється представниками Держпродспоживслужби.

Можливість дітям  взаємодіяти з педагогічним колективом поза навчанням допомагає згуртувати шкільну родину, а усміхнені та задоволені обличчя дітей  дарують позитивні емоції і батькам , і педагогам школи.

З кожним роком кількість дітей, які відпочивають у таборі «Ластівка», зростає. Сподіваємось, що  кожен учень школи зможе зануритись у цю особливу атмосферу творчої взаємодії.