Richelle
Maintain the spectacular work !! Lovin' it! my blog post :: cctv drain survey wolverhampton

26. 09. 2021
Gregg
thnx for sharing your amazing web-site. my website cctv drain survey walsall

24. 09. 2021
Альона

Доброго дня шановна адміністрація школи! Підкажіть будь ласка, чому на сайті школи ніде не має інформації, яка турбує багатьох батьків. Ваш навчальний заклад буде ліцеєм (10-11кл) чи гімназією (9кл)?

Моя дитина перейшла до 7 класу Вашої школи, і мені заздалегідь треба знати інформацію, щоб планувати наступні дії. Якщо школа залишиться ліцеєм (10-11кл), тоді моя дитина із задоволенням продовже навчання в рідній школі. А якщо школа змінить статус і стане гімназією (9 класів), тоді вже в 7 клас треба йти на підготовчі курси для вступу до ліцею у 8 клас.

Заздалегідь вдячна за швидку відповідь

19. 06. 2021
Наталія

Доброго дня! Підкажіть, коли почнуться підготовчі заняття для майбутніх першокласників? Обіцяли що зателефонують в кінці січня, проте до цього часу нічого не повідомили.

Віта

Добрий день адміністрація школи!

Дуже хвилює таке питання і не тільки мене одну із батьків, ЧОМУ ВІДСУТНІЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ЩОДЕННИК, батьки не можуть контролювати оцінки своїх дітей, і виникають такі питання до вчителів: в зошитах стоять одні оцінки, коли виписує класний керівник інші і в табелях семестрові теж ніяк не спів-падають з поточними із зошитів і щоденника і середній бал зовсім не такий виходить навіть якщо порахувати із виписаних кл. керівником????Дуже хвилює це питання. Чи не з потолка вони виставляються за один денью Буле вже таке, коли виясняли, що забули виставить в журнал і дуже часто забувають приходити з ним вчителі на урок зі слів дітей dry . Тому зрозуміло, що ніколи виставить за урок.

Створіть електронний щоденник, щоб не було недомовок з вчителями.

Відповідь

Шановна Віто! З приводу оцінювання та оцінок Вашої дитини рекомендуємо своєчасно звертатись до класного керіника або до заступників з навчальної роботи. Щодо електронного щоденника: буде впроваджений при прийнятті рішення класними батьківськими комітетами та батьківським комітетом школи.