ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ

У нашому закладі вже не вперше проводяться заходи на тему здорового харчування.

25 листопада учні 4-А класу взяли участь у відкритому онлайн заході "Тарілка здорового харчування", який проводила координатор та ведуча всеукраїнського освітнього проєкту "Здорове харчування для дітей" Наталія Зінченко.

Здорове харчування для дітей

Цього літа були виконані роботи по капітальному ремонту шкільної їдальні за спонсорські кошти (Загребельної О.П.)

Було замінено вікна, двері, змонтовано стелю, встановлено енергозберігаючі світильники, замінено сантехніку, постелено плитку на підлогу та стіни.

З 01 вересня 2021 року у закладі організовано харчування учнів відповідно до нормативно-правових документів та вимог санітарного регламенту.

На виконання Розпорядження міського голови від 02.08.2021 № 272р «Про здійснення моніторингу стану організації харчування в закладах освіти, засновником  яких є Херсонська міська рада», з метою здiйснення монiторинry стану органiзацiї харчування в школі, вiдкритостi та публiчностi iнформацiї iз зазначеного питання, керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Україні» та з метою організації повноцінного, здорового та якісного харчування учнів у закладі забезпечено на Google-платформі, впродовж години пiсля приготування, публiкацiю фото готових страв, а також щоденно, до 10 години: меню; iнформацiї щодо кiлькостi осiб, якi харчуються; вiдомостей щодо собiвартостi страв у меню.

© 2022 Херсонська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №31.