З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року у всіх класах початкової школи був проведений єдиний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

«Жива бібліотека» нагадує суспільству, що кожна людина – це унікальна життєва історія. У ній «книгами» виступають люди, а читання відбуваються у формі спілкування.  Сьогодні, 23 листопада 2021 року, відбулась зустріч здобувачів освіти  9 - 10 класів з Іриною Миколаївною Риженко, кандидатом юридичних наук, доцентом  кафедри публічного управління та права Херсонського державного аграрно-економічного університету й Ісичко Сергієм Миколаєвичем, старшим радником юстиції, прокурором.

Зустріч приурочена  Дню працівників прокуратури, який відзначається 01 грудня. Учні познайомились з особливостями професії «прокурор», поповнили знання з правознавства, обмінялись з гостями  думками стосовно правового тлумачення  життєвих ситуацій.

З 15 по 19 листопада 2021 року у Херсонській спеціалізованій школі І –ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради були проведені години спілкування. З нагоди відзначення в місті Херсоні Дня Гідності та Свободи.

5 – 6 класи « Вільні творити майбутнє»

7 – 8 класи «День Гідності та Свободи»

9 – 11 класи « Україна – територія Гідності та Свободи»

Ми беремо участь у конкурсі дитячого малюнка «Діти Херсонщини – дякують лікарям» з метою підтримки та популяризації праці медичних працівників під час загострення на території Херсонської області пандемії, спричиненої поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Конкурс триває до 26 листопада 2021р. Оголошення результатів буде на вебсайті Херсонської обласної ради 30 листопада 2021р.

У нашій початковій школі є традиція: кожна остання п'ятниця місяця має свій стиль та колір одягу.

Цієї п'ятниці, 24 вересня 2021 року, був "смугастий день".

Сторінка 1 із 5

© 2022 Херсонська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №31.