У нашій початковій школі є традиція: кожна остання п'ятниця місяця має свій стиль та колір одягу.

Цієї п'ятниці, 24 вересня 2021 року, був "смугастий день".

23 вересня 2021 року до початкової школи завітали співробітниці Центру екологічної інформації ХОУНБ ім.Олеся Гончара та провели з дітьми екогру "Ази сортування".

02 вересня 2021 р. з учнями 2-х класів проведено просвітницький захід «Знай правила дорожнього руху та дотримуйся їх». Начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Херсонської області Вахтель Олена Леонідівна та старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю УПП в Херсонській області Грибко В'ячеслав Володимирович у формі інтерактивного заняття  нагадали дітям про правила дорожнього руху та необхідність їх дотримання, закріпили вміння безпечно переходити дорогу.

У Херсоні розпочинається реалізація масштабного проєкту «New Kherson».
Перша акція має на меті привчити населення користуватися урнами та баками, вміти сортувати відходи і, головне –  піклуватися про довкілля. Для цього була створена  анімація – перша з серії.
На відео ви знайомитесь з Кліном. Він супергерой, який наводить лад у міста і харчується сміттям. Тому йому потрібна наша допомога. Кожен смітник – це його паща. Відтепер ми не просто викидаємо сміття, а годуємо Кліна.

Тож приєднуйтесь, робіть репости відео та годуйте Кліна!

Заклад брав участь та посів ІІ місце в екологічній акції "Я люблю Херсон", а також провів роботи з благоустрою території рідного міста. Колектив отримав Подяку від Херсонського міського голови.

Випускники Херсонської спеціалізованої школи 31 у Потьомкінському сквері висадили 100 кущів троянд. Ініціатором такої квітучої акції виступив учень 11-Б класу Марк Фінкевич. Його ідею підтримала адміністрація закладу та батьківський комітет, який виділив кошти на закупівлю квітів. Долучилися до акції рідні та друзі школярів.
Місце висадки квітів було попередньо узгоджено з представниками міської влади.

Сторінка 1 із 4