З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року у всіх класах початкової школи був проведений єдиний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

«Жива бібліотека» нагадує суспільству, що кожна людина – це унікальна життєва історія. У ній «книгами» виступають люди, а читання відбуваються у формі спілкування.  Сьогодні, 23 листопада 2021 року, відбулась зустріч здобувачів освіти  9 - 10 класів з Іриною Миколаївною Риженко, кандидатом юридичних наук, доцентом  кафедри публічного управління та права Херсонського державного аграрно-економічного університету й Ісичко Сергієм Миколаєвичем, старшим радником юстиції, прокурором.

Зустріч приурочена  Дню працівників прокуратури, який відзначається 01 грудня. Учні познайомились з особливостями професії «прокурор», поповнили знання з правознавства, обмінялись з гостями  думками стосовно правового тлумачення  життєвих ситуацій.

З 15 по 19 листопада 2021 року у Херсонській спеціалізованій школі І –ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради були проведені години спілкування. З нагоди відзначення в місті Херсоні Дня Гідності та Свободи.

5 – 6 класи « Вільні творити майбутнє»

7 – 8 класи «День Гідності та Свободи»

9 – 11 класи « Україна – територія Гідності та Свободи»

Ми беремо участь у конкурсі дитячого малюнка «Діти Херсонщини – дякують лікарям» з метою підтримки та популяризації праці медичних працівників під час загострення на території Херсонської області пандемії, спричиненої поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Конкурс триває до 26 листопада 2021р. Оголошення результатів буде на вебсайті Херсонської обласної ради 30 листопада 2021р.

У нашій початковій школі є традиція: кожна остання п'ятниця місяця має свій стиль та колір одягу.

Цієї п'ятниці, 24 вересня 2021 року, був "смугастий день".

23 вересня 2021 року до початкової школи завітали співробітниці Центру екологічної інформації ХОУНБ ім.Олеся Гончара та провели з дітьми екогру "Ази сортування".

Сторінка 1 із 5

© 2022 Херсонська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №31.