Цікаві зустрічі

«Жива бібліотека» нагадує суспільству, що кожна людина – це унікальна життєва історія. У ній «книгами» виступають люди, а читання відбуваються у формі спілкування.  Сьогодні, 23 листопада 2021 року, відбулась зустріч здобувачів освіти  9 - 10 класів з Іриною Миколаївною Риженко, кандидатом юридичних наук, доцентом  кафедри публічного управління та права Херсонського державного аграрно-економічного університету й Ісичко Сергієм Миколаєвичем, старшим радником юстиції, прокурором.

Зустріч приурочена  Дню працівників прокуратури, який відзначається 01 грудня. Учні познайомились з особливостями професії «прокурор», поповнили знання з правознавства, обмінялись з гостями  думками стосовно правового тлумачення  життєвих ситуацій.